Sitio Das Oliveiras-Mendes Rj
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Aktiviteter Tennisbane Billard-/ poolborde Dart Bordtennis |
| Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Børnevenlig Legeområde til børn | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Sitio Das Oliveiras-Mendes Rj tilbyder en indkvartering med en swimmingpool og et fuldt udstyret køkken. Villaen har 7 værelser og er velegnet til 14 personer.
Centrum for Mendes ligger 4 km fra villaen, mens House of Culture Jose Francisco Madeira de Viveiros ligger 15 minutters køretur væk.
Gæster får tilbudt 5 badeværelser.
På stedet finder du tennis på græsbane, bordtennis og billiard.
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Vagtservice
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Solseng
- Have
- Grillfaciliteter
- Tennisbane
- Billard-/ poolborde
- Dart
- Bordtennis
Services
- Dyrefaciliteter til rådighed
På værelset
- Dagligstue
- Patio
- Havemøbler
- Spisebord
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
- Brætspil
- Legeområde til børn
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Sitio Das Oliveiras-Mendes Rj villa?
Gæster på Sitio Das Oliveiras-Mendes Rj villa kan parkere deres bil i gratis privat parkeringsplads gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger RIOgaleao - Tom Jobim International fra Sitio Das Oliveiras-Mendes Rj villa?
Der er 105 km mellem RIOgaleao - Tom Jobim International og Sitio Das Oliveiras-Mendes Rj villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Sitio Das Oliveiras-Mendes Rj villa?
Du kan bo på Sitio Das Oliveiras-Mendes Rj villa med dit kæledyr.